SAL MF lipumastid

Eksklusiivsed anodeeritud alumiiniumist lipumastid.

Kategooria:

Anodeeritud alumiiniumist lipumastid sobivad lippudele pindalaga 3m² kuni 6m². Korpus alumiiniumsulamist EN AW 6060. Ehituslikult koosnevad kahest sektsioonist – kooniline põhjaosa ja silindriline ülaosa.  Seina paksus sõltuvalt masti tüübist g = 3 ÷ 4,3mm. Lipu kinnitusosa plastikuga kaetud trossid on paigaldatud masti sisse (e. sisemine nöörisüsteem) mis võimaldab lipu vabat liikumist vastavalt tuule suunale ja välistab tuule poolt tekitatud nööride pekslemise müra. Enamikel turul pakutavatest klaasfiibrist lipumastidel on see süsteem eraldi, lisatasu eest tellitav mis teeb n.ö. tavalise klaasplastist masti juba pea samasse hinnaklassi kui anodeeritud alumiiniumastid milledel on 20 aastane pinnatöötluse tehasegarantii (klaasplast reeglina 5 aastat). Tross tehtud Ø4mm polüpropüleenist, (spiraal-punutud), valge. Lipu kinnitusaasad plastikuga kaetud metallist, ring-klambrid lipu kinnituseks 7 kuni 13 tükki, sõltuvalt lipu kõrgusest. Lisadena saadaval pöörlev põikpuu, pikkustega 1m; 1,5m; 2m. Dekoratiivne mastitipp – dekoratiivne kera, kuldne või hõbedane.

Milleks eelistada anodeeritud alumiiniumist lipumaste:

– 10 erinevat eksklusiivset “metallik” anodeeritud värvitooni
– garantii mastile 20 aastat
– sisemine nöörisüsteem
– turvalukustusega teenindusluuk
– tugevus: vigastuse/löögi- ja korrosioonikindlus

Lipp mis on ju ettevõtte, asutuse, ürituse visiitkaart, siis tuleks seda ka eksponeerida vastavalt, näiteks ka lipumast samas toonis teie ettevõtte lipu või logo tooniga sarnaselt.

NB! “ROSA” tehas on üks Euroopa suurimaid ja moodsamaid ning üks vähestest maailmas kes pakuvad nii laias värvi- ja tootevalikus anodeeritud maste.