IP20. Maailma tuntuim laualamp - kodus, kontoris...

Kategooria:

Parim näide sellest, kuidas mitmekülgsus, kvaliteet ja stiilne disain muudavad toote pikaajaliselt populaarseks. L-1 on maailma esimene arhitektlamp, mis loodud 1937. aastal Luxo asutaja Jac Jacobseni poolt. Alates loomisest on müüdud 25 miljonit L-1 valgustit üle maailma ja valgusti paistab silma paljude tööstusdisanimaailma mainekate auhindade poolest. Ainulaadne disain ja paindlik vedrutasakaalustatud vars on teinud sellest valgustist maailmaklassika.

L-1 LED
Klassikaline L-1 on nüüd saadaval tänapäevase LED mooduliga. Valgusdioodidel on uskumatult pikk eluiga. L-1 LED -de oodatav eluiga on 50000 tundi. L-1 on timmitav ning tal on automaatne 4 või 9 tunni väljalülitustaimer energia säästmiseks. See tähendab 25 või rohkem aastat tavalises kontoris kasutamist. Sa ei pea kunagi valgusallikat vahetama!
 
Komplektis lauaklambriga. Põhi lauale kinnitamiseks ja integreeritud lauaalused on soovi korral samuti saadaval. Värvivalik – valge, must või hõbehall.

L-1 LED seinaversioon!
Klassikaline L-1 LED on nüüdsest saadaval ka seinaversioonina. 20cm õlg annab klassikalisele laualambile uue, dekoratiivse kasutusotstarbe kontorites

SEOTUD TOOTED